Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Teretulemast Colorona perre

Colorona liikmena saad sa oma oskuste ja teadmistega kaasa aidata, et teiste tööpäev oleks tervislikum ning effektiivsem. Me anname sulle ruumi kasvamiseks ja asjatundjana on sul oluline osa firma arengus.

Valmis järgmiseks sammuks?
Ruumi kasvamiseks
Sinu oma isiklik mentor
Unikaalsed tooted
Vastutus koos vabadusega

"Coloronas saate võimaluse karjääri teha ja arendada, ükskõik milline on teie taust. Kui teil on pealehakkamist ja õige suhtumine, jõuate nii kaugele kui soovite."

Linnea Lundberg - Division Manager, Rahmqvist Delectum/Colorona

Elu spetsialistina

Coloronas tähendab müümine sageli nõustamist. Me loome pikaajalisi suhteid ja toetame oma kliente nii teadmiste kui teenindusega. Sinu analüüs oma kliendi olukorrast aitab meil välja arendada uusi unikaalseid tooteid.

Colorona on üks mitmest spetsialiseerunud kaubamärgist Rahmqvist Groupis ja täna on meil ligi 250 edukat müüjat.

Ruumi kasvamiseks

“Vanurite hooldajast müügispetsialistiks Rootsis. Me hindame tahtejõudu ja pealehakkamist rohkem kui haridust.”

Igaühel on Coloronas oma ainulaadne lugu, ka sinul. Koos meiega saad sa kasvada ükskõik kust sa ka tuled. Et sa oleksid müügitöös edukas, anname me sulle oma isikliku mentori ja pakume pidevalt uusi koolitusi Rahmqvist College’is ning müügituge.

Teised räägivad vabadusest koos vastutusega. Meie räägime vastutusest koos vabadusega. Coloronas saad sa suured eesmärgid aga ka palju vabadust nende saavutamiseks.

“Hea karjääri alus on head põhiteadmised. Mis puudutab müügitööd, siis see on just see, mida sa saad Rahmqvist College’is.”

Bjørn-Ove Emaus Rahmqvist College’i direktor

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist College – meie oma kool

Kõik meie müügiinimesed läbivad meie põhikoolituse. Seal õpid sa kunsti, kuidas saab lihtsamini müüa. Meie koolituste lahutamatu osa on seos praktikaga ja kõik meie treenerid tegelevad müügiga igapäevaselt.

Full inspireravarandratemp

Me inspireerime üksteist

Me teame, et müügiinimesed on väga võistleva iseloomuga. Lisaks meie riigipõhistele üritustele, toimub meil iga kolme aasta tagant Euroopa galaõhtu. Seal autasustame oma edukaid kolleege nende töö eest.

Terved töötajad on ka õnnelikud töötajad

Me tahame, et sul oleks tasakaal töö ja vaba aja vahel. Seepärast investeerime me palju terviseüritustesse. Näiteks osaleme me igal aastal Lindigöloppeti maratonil ja organiseerime muid spordiüritusi.

Meie oaas Lõuna-Aafrikas

Mapungubwe looduspargis on meie konverentsikeskus Lõuna-Aafrikas. Siin me premeerime oma kolleege, kes on saavutanud eriti väljapaistvaid tulemusi ja same inspiratsiooni fantastilisest ümbrusest. Seal saad sa kogeda kogu Aafrika metsikut loodust.

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised