Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Ma pole robot.
Please accept to send!
Olen nõus, et Rahmqvist haldab minu registreeritud andmeid vastavalt Andmekaitse seadusele (GDPR). Olen samuti nõus Rahmqvisti andmekaitse reeglitega
Tänan [name], me võtame teiega ühendust.

Me oleme Colorona

Colorona tähistab teadmisi ja spetsialiseerumist. Me pole ettevõte, kes teeb kõike, mis ette satub. Selle asemel keskendume me vaid aladele, mis muudavad olulisel määral teie töökohti paremaks.

Valmis järgmiseks sammuks?

Colorona alustas Delectumi nime all oma tegevust 2013. aastal ja on üks Rahmqvist Groupi spetsialiseerunud kaubamärkidest.

Rahmqvisti kohta
Full rahmqvisthistorystarttest

Kõik algas individuaalsest lähenemisest

On aasta 1953. Eric ja Signe Rahmqvist asutavad väikese kontoritarvete firma. Selle põhimõtteks sai oma klientide vajaduste hea tundmaõppimine, et neile kõige paremini abiks olla.

Full rahmqvistphilosophy

Meie põhimõtted

Me oleme küll kasvanud aga jäänud truuks oma põhimõttele – et pakkuda teile parimaid lahendusi, peame olema teiega koos teie töökohtadel ja täielikult aru saama teie tööst. Ainult nii same aidata teil luua lõbusamat, tõhusamat ja jätkusuutlikumat tööpäeva.

Full rahmqvisttrueauthenticity

Kvaliteediga ei saa petta

Ainult üks lahendus ei suuda rahuldada korraga kõiki teie vajadusi. Töötades teiega saame luua unikaalseid lahendusi just teie jaoks. Ja et te saaks sellest maksimaalselt kasu, aitame me teil need ka  kasutusele võtta ning anname nende kasutamiseks vajalikke teadmisi. Rahmqvist on perefirma iseseisvate kaubamärkidega, millest igaüks tähendab oma ainulaadset lähenemist ja oskusi.

Full rahmqvistmorethanjustthematerial

Rohkem kui ainult materjalide valik

Jätkusuutlikuse saavutamiseks oli vaja eemalduda tänapäeval levinud "osta ja viska ära" mentaliteedist. Me arendasime välja oma keskkonna-alased põhimõtted juba 1983 ja olime esimesed, kellele Rootsis omistati ISO sertifikaadid nii keskkonna alal ISO 14001 kui ka kvaliteedi alal ISO 9001. Oleme samuti liitunud ÜRO Global Compact liikumisega, kus me nõuame kõigilt oma tarniajatelt, et nenede tegevus oleks kooskõlas ÜRO kümne inimõiguste alase põhimõttega, vastaks töö, keskkonna ja korruptsioonivastastele põhimõtetele.

Meie keskkonna-alane tegevus praktikas

Me vaatame üle kõik oma tooted ja loobume neist, mis ei vasta meie seatud kõrgetele standarditele. Muudame oma toodete transpordi efektiivsemaks ja keskkonnasõbralikumaks ning väldime palja õhu vedu. Lisaks on ka meie ametiautod keskkonnasõbralikud. Teil on kerge teha jätkusuutlikke valikuid, kui jälgite Rahmqvisti Green Choice märgiseid.

Muudame koos maailma paremaks

Oleme väga uhked Rahmqvisti sihtasutuse keskuse üle, mis on Lõuna-Aafrikas asuv lastekodu. Seal saavad kodutud lapsed üles kasvada tervisliku toidu, puhta vee ja hariduse toel. Leif Rahmqvist asutas lastekodu, kui ta nägi laste haavatavust.
naaberlinnas Alldays.

Lisateave Rahmqvist Foundation

“Kui me poleks kohtunud Rootsis igapäevaselt inimestega paljudes töökohtades, kuidas oleksime me suutnud aru saada nende vajadustest ja sellelt aluselt suutnud luua tooteid, mis nende tööd kergendavad?”

Eric ja Signe Rahmqvist – Rahmqvisti asutajad, 1953

See leht kasutab küpsiseid, et hõlbustada selle lehe kasutamist. Vaata rohkem
Võta tagasi
Luba küpsised